CIENĪJAMIE PACIENTI!

Zobu implantācija ir mūsdienu labākā un saudzīgākā iztrūkstošo zobu aizvietošanas metode, kuras pirmsākumi meklējami vairāk kā 40 gadu pagātnē. Ja Jūsu žokļa kaula parametri ir piemēroti vai pielāgojami implantācijas veikšanai, gribētu Jūs iedrošināt šo iespēju izmantot.

Lai izvērtētu Jūsu situāciju un plānotu mūsu turpmāko darbu, lūgums pierakstīties uz konsultāciju.

Mūsu zobārstniecības prakses pamatprofils ir zobu implantoloģija. Mūsu mērķis un moto – implantācija no A-Z pie viena speciālista, kas mūsu pacientam šajā gadījumā sniedz vairākas priekšrocības (skatīt titullapas sadaļu KĀDĒĻ VEIKT ZOBU IMPLANTĀCIJU PIE MUMS!?).

Mūsu praksei ir izveidojusies cieša sadarbība ar vairākām zobārstniecības praksēm Rīgā un visā Latvijā. Ja Jūs uz mūsu praksi implantācijai ir nosūtījis ārsts, kurš pats strādā ar protezēšanu, tad implantācijas protezēšanas etapu Jūs turpināt pie šī speciālista.

Ja esat mūs atradis patstāvīgi, tad strādājam pēc principa “Implantācija no A līdz Z” , t.i., pilns ārstēšanās kurss no zoba ekstrakcijas līdz jaunajam zobam uz implanta. Gadījumā, ja pēc implantācijas vēlaties protezēšanas etapu turpināt pie sava ārsta, kas strādā ar protezēšanu uz implantiem – tā ir Jūsu brīva izvēle. Mēs cienām Jūsu uzticību savam ārstējošajam ārstam!

Kādēļ uzticēt Jūsu zobu implantāciju mums!

Mūsu būtiskākās priekšrocības:

Pacientiem

IMPLANTĀCIJAS VEIC ZOBĀRSTS; SERTIFICĒTS MUTES, SEJAS UN ŽOKĻU ĶIRURGS; IMPLANTOLOGS

 Regulārs ikdienas darbs implantoloģijā, sniedz ārstam iespēju profesionālāk veikt darbu un ievietot implantu žokļa kaulā 3 dimensionāli precīzi! Nepieciešamības gadījumā, ieprieš izvērtējot, veicam arī žokļa kaula sagatavošanu implantācijai, atjaunojot žokļa kaula apjomu (sinuslifti, kaula bloki, split osteotomijas, kaula kontūrplastiku u.c.).

 

Pacientiem

Zobu implantoloģija A-Z

 Ķirurgs un protēzists vienā personā raugās uz implantoloģijas etapiem un plānoto rezultātu visaptveroši, kā vienotu veselu. Jau implanta ievietošanas etapā ķirurgam jāraugās „ar protēzista acīm”. Tas nepieciešams, lai precīzi noteiktu implantu un zobu savstarpējos attālumus, paralelitāti, implantu inklinācijas (virzienus) attiecībā pret blakuszobiem un pretkodienā esošajiem zobiem. Ir svarīgi ņemt vērā implanta ievietošanas dziļumu žokļa kaulā atkarībā no blakuszobu anatomiskajām īpatnībām un smaganas biezuma, kā arī citus faktorus. Visa zobu implantoloģija sastāv no niansēm!  “NIANSES” = zobu KOMFORTS UN ESTĒTIKA!

 

Pacientiem

Pacientam tiek ietaupīts laiks strādājot ar vienu speciālistu

 Pacientam tiek ietaupīts laiks strādājot ar vienu speciālistu. Atsevišķi zobu implantoloģijas ķirurģiskie un protezēšanas etapi ir apvienojami – ir mazāks apmeklējumu un manipulāciju skaits! Ārstēšanās notiek vienuviet!

 

Pacientiem

Viens ārsts – pilna, nedalīta atbildība

Ārsts, kas ar individuālu pieeju ārstē savu implantoloģijas pacientu no plānošanas līdz darba pabeigšanai, nes pilna mēra atbildību par darba rezultātu. Esmu ieinteresēts piedāvāt saviem pacientiem un strādāt tikai un vienīgi ar pasaulē pazīstamākajiem un ilgtermiņā pārbaudītākajiem zobu implantu zīmoliem (P.S. Latvijā ir ap 30, pasaulē ap 2000 zobu implantu sistēmu veidu! To dizains, kvalitāte un materiāla izturība mēdz būtiski atšķirties!). Operāciju un protezēšanas etapu gaita tiek protokolēta. Pabeidzot darbu, mūsu pacientiem tiek izsniegta „Implantu Garantijas Pase”. Svarīgs moments – mums ir cieša sadarbība ar labākajām zobu tehniskajām laboratorijām.

Pacientiem

Ārsta padziļināta medicīniskā izglītība (16 gadi) un praktiskā pieredze

Ārsta kvalifikācija (6 gadi); Zobārsta kvalifikācija (5 gadi); Mutes, sejas un žokļu ķirurga kvalifikācija (5 gadi). Pirms privātās prakses dibināšanas strādājis Neatliekamajā Medicīniskajā Palīdzībā, Zobārstniecības un Sejas Ķirurģijas Centrā, RSU Stomatoloģijas institūtā, kur bijis arī kā mācībspēks Stomatoloģijas fakultātes studentiem. Zinātniski pētniecisko darbu „Zobu implantātu dzīvildzes kvalitātes rādītāju novērtējums un tos ietekmējošie riska faktori”, „Priekšējo zobu implantātu veiksmes kritēriji un vēlīnie rezultāti” autors. Stažējies starptautiskās implantoloģijas klīnikās. Ikgadēji piedalās vietēja un starptautiska mēroga konferencēs, kursos, semināros. Seko līdzi zobu implantoloģijas praktiskajām un tehniskajām inovācijām, kas mērķtiecīgi tiek ieviestas praksē.

 

Pacientiem

Augsti tehnoloģiskas medicīniskās un implantoloģijas iekārtas, vismūsdienīgākie instrumenti!

Jūsu ārsts implantologs nebrauc Jūs konsultēt un operēt uz citu klīniku, bet dara to specializētā implantoloģijas praksē- ierastā vidē, brīvā atmosfērā, ar vismūsdienīgāko aparatūru un instrumentāriju, kas vienmēr ir uz vietas. Šie faktori kombinācijā ar kvalificētu palīgpersonālu zobu implantoloģijā ir būtiski, lai zobu implantācija tiktu veikta augstākajā kvalitātes līmenī!

Pacientiem

Brīvi komunicējam latviešu, krievu, angļu valodās

Pacientiem

Esam sava darba entuziasti!!!:)

PIERAKSTS KONSULTĀCIJAI

Lai izvērtētu Jūsu situāciju un plānotu mūsu turpmāko darbu, lūgums pierakstīties uz konsultāciju.
Vēlams konsultācijai pieteikties zvanot! Tas dod iespēju precīzāk plānot konsultācijas laiku, ilgumu un citas nianses.