Cenas

IMPLANTĀCIJAs UN PROTEZĒŠANAs etapi

cenas

Konsultācija implantoloģijā | 45 €
Konsultācija implantoloģijā 45 eiro (30 min.)

Cenā iekļauts digitālais RTG izmeklējums, 3D Datortomogrāfijas (DT) interpretācija, ārstēšanās plāns.

Cenā nav iekļauta 3D DT.

Implantācija | no 640 €
Implantācijas cena atkarīga no izvēlētā implantāta veida, pacienta žokļa kaula un smaganas apjoma atbilstības implantācijai.

Pielietotās implantātu sistēmas: Straumann Roxolid SLA un SLA Active, Ankylos, Xive, Medentica, Bego, Alpha Bio, MIS, Bio Horizons

Kontūrplastika implantācijas laikā– žokļa kaula sabiezināšana implantāta rajonā vestibulārās kaula sienas atrofijas un/vai  anatomisku īpatnību gadījumā    | 220- 350 eiro

i/v sedācija– papildus opcija satraukuma gadījumā | 150 eiro

Implantācija, premedikācija, anestēzija, p/o sedācija (satraukuma gadījumā pēc nepieciešamības), šuvju noņemšana, ārsta un personāla atalgojums iekļauts cenā.

 

Sīnuslifta operācija | 800-1200 €
Sīnuslifta operācija – haimora dobuma pamatnes paaugstināšana vertikālas žokļa kaula atrofijas gadījumā  | ≈ 900 eiro (atkarībā no izmantotā biomateriāla veida un apjoma).

Slēgtā sīnuslifta operācija – haimora dobuma pamatnes paaugstināšana ar osteotomiem nelielas vertikālas žokļa kaula atrofijas gadījumā (žokļa  kaula augstums aptuveni 6.0 mm)   | 180-300 eiro (atkarībā no implantu skaita).

Totāla haimora dobuma pamatnes rekonstrukcija ekstrēmas atrofijas (Kaula augstums ≈ 1.0 mm) gadījumā | 1600 eiro

i/v sedācija– papildus opcija satraukuma gadījumā | 150 eiro

Biomateriāli, premedikācija, anestēzija, p/o sedācija (satraukuma gadījumā pēc nepieciešamības), šuvju noņemšana, ārsta un personāla atalgojums iekļauts cenā.

 

Kaula bloka transplantācija | 1100- 1300 €
Kaula bloka operācija – tiek veikta žokļa kaula paplašināšanas gadījumā izteiktas “horizontālas atrofijas” situācijās. Operācija veicama žokļa kaula apjoma sagatavošanai sešus mēnešus pirms implantācijas uzsākšanas.

Cena atkarīga no paplatināmā kaula apjoma un pielietotā kaula materiāla – paša pacienta kauls transplantēts no retromolārā rajona vai prefabricēts alogēnais donormateriāla kauls.

i/v sedācija– papildus opcija satraukuma gadījumā | 150 eiro

Kaula bloku fiksējošie elementi, biomateriāli, premedikācija, anestēzija, p/o sedācija (satraukuma gadījumā pēc nepieciešamības), šuvju noņemšana, ārsta un personāla atalgojums iekļauts cenā.

Smaganas formētāja ievietošana | 75-85 eiro
Smaganas formētāja ievietošana | 75-85 eiro

Cena atkarīga no formētāja veida, smaganas un kaula anatomiskām īpatnībām

Nospiedumi u.c. priekšdarbi laboratorijai | 95 €
Nospiedumi (algināta un silikona), sakodiena reģistrs, ISQ (Implant Stability Quote), foto, krāsu tonis  95 eiro
Karkasu, kroņu pielaikošana | 40-70 €
Līdz 1h | 40 eiro

Līdz 2h | 60 eiro

Ilgāk kā 2h | 70 eiro

Karkasa precizitātes pārbaude. Zobu kroņu formas, kontaktpunktu un sakodiena pārbaude, nepieciešamības gadījumā to pielāgošana zobu rindā un sakodienā.

 

Zoba kronis uz implanta | no 690 €

Kronis uz zoba implanta no 690 eiro.

Cena atkarīga no protezēšanā izmantotā materiāla: Abatmentam- standarta titāna, individuāls zirkonija vai zelta abatments. Zoba kronim- metālkeramika, cirkonijs, cirkonija keramika, presētā karamika E-MAX.

Cenā iekļautas implanta kroņa protezēšanai nepieciešamās komponentes – abatments, transfērs, analogs kā arī laboratorijas izmaksas, kontrolRTG, anestēzija, ārsta un personāla darbs, kroņa uzstādīšanu (cementējot vai plombējot skrūves pieejas vietu).

МЕTĀLKERAMIKA

Kronis tiek izgatavots no plāna metāla karkasa, kas pārklāts ar keramiku.

+ ilgmūžīga restaurācija
ar laiku kļūst tumšāks

PRESĒTĀ KERAMIKA

Visestētiskākais un dabīgākais materiāls. Zobi izskatās kā īstie.

+ nekļūst tumšāks ar laiku
trauslāks par citiem materiāliem

CIRKONIJS

Ļoti izturīgs (līdzvērtīgs metālam).

Ir ļoti balts, tāpēc estētiski labāk izskatās, pārklāts ar keramiku – tas dod dabīguma efektu. 

Straumann Roxolid SLActive implants

Šis unikālais implants atšķiras ar savu virsmu. Par cik tas tiek ražots vakuumā un uzglabāts slēgtā iepakojumā, tad implanta virsma ir absolūti tīra, implants nav bijis kontaktā ar gaisu un gaisā esošiem piemaisījumiem. Turklāt implantam ir īpašs pārklājums, kas piesaista asinis un stimulē kaula veidošanos. Pēc šāda implanta ievietošanas kauls sadzīst divreiz ātrāk un tādējādi implanta zaudēšanas risks tiek samazināts divas reizes. Šis implants tiek īpaši rekomendēts pacientiem, kas smēķē, kam ir sistēmiskas saslimšanas (kā diabēts, osteoporoze) vai kas vienkārši vēlas sev labāko pasaulē.

Straumann Roxolid SLA implants

Pasaulē eksistē vairāk kā 1800 zobu implantu ražotāju. Implantus izgatavo no dažāda veida titāna, kas ir vājāks par Straumann Roxolid sakausējumu. Atšķiras arī implanta virsmas un dizaina kvalitāte, kā arī precizitāte savienojuma vietā ar protezēšanas daļu. Tas atstāj ietekmi uz ārstēšanas veiksmi un ilgmūžību. Vienam ražotājam ir liela pieredze un ļoti labi rezultāti, citam daudz pieticīgāki. Tas ietekmē implanta cenu.

PIERAKSTS KONSULTĀCIJAI

Lai izvērtētu Jūsu situāciju un plānotu mūsu turpmāko darbu, lūgums pierakstīties uz konsultāciju.
Vēlams konsultācijai pieteikties zvanot! Tas dod iespēju precīzāk plānot konsultācijas laiku, ilgumu un citas nianses.