Kolēģiem

Cienījamie kolēģi!

Esmu atvērts sadarbībai ķirurģiskajā zobārstniecībā un zobu implantoloģijā ar Jūsu zobārstniecības praksi. Cenšamies plānot pieraksta laiku tā, lai pacientiem uz implantāciju nebūtu ilgi jāgaida. Varat būt droši, ka Jūsu pacients uz implantu protezēšanu un cita veida darbiem nonāks atpakaļ Jūsu praksē! Zobu implantu sistēmas veidu varam pielāgot pēc Jūsu jau esošajām iestrādēm.
Darba kvalitātes apsvērumu dēļ, vairs izbraukumos uz praksēm veikt implantācijas nebraucu. Specifiski instrumenti atsevišķos gadījumos ir ļoti nepieciešami, tos ne vienmēr ir iespējams paņemt līdzi. Svarīga loma ir asistentam un darba videi.

Jūs jau zināt, ka mūsu pacients ir pateicīgs savam ārstējošajam ārstam, par to, ka viņš tiek nosūtīts pie konkrēta speciālista no kura sagaida profesionālu darba pieeju un individuālu attieksmi.

Par darba plānošanu un niansēm varam iepriekš satikties personīgi. Ikdienā sazvanāmies, komunicējam caur e-pastu vai satiekamies kursos!
Vēlos pateikties visiem ārstiem ar kuriem jau esam sastrādājušies!

 

Ar Cieņu,
Jūsu ķirurgs Dr. Juris Altroks
Tel.: +371 29494652
prakse@altroks.lv
Kolēģiem

Zobu implantoloģija

+371 29494652

pieraksts

Kolēģiem

DARBA LAIKS

PD-PT: no 08:00 līdz 18:00 Pēc pieraksta
Slokas iela 59, Rīga, LV-1007
Kolēģiem

e-pasts

prakse@altroks.lv
Invalīdu piekļuves informācija

Informācija par vides pieejamību personām ar funkcionāliem traucējumiem. Vieglākai nokļūšanai klīnikas telpās pie klīnikas abām durvīm ir ierīkotas uzbrauktuves. Mūsu klīnikas labierīcības ir pielāgotas pacientiem ar funkcionāliem traucējumiem. Veicot iepriekšēju pierakstīšanos pa telefonu, lūgums brīdināt mūs par palīdzības nepieciešamību jautājumos, kas saistīti ar apmeklējumu vai iekļūšanu klīnikas telpās